Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 225 PLN
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Zwrot i wymiana

Dziękujemy za zakupy u nas. Nasz sklep internetowy oferuje unikalny produkt modowy od naszych niezależnych projektantów dzięki wysokiej jakości materiałom i niezawodnej produkcji. Nasi członkowie zespołu kontroli jakości sprawdzają każdy produkt przed zapakowaniem, aby zapewnić maksymalną satysfakcję klientów.

Polityka zwrotów i wymian

-Zakup może zostać zwrócony lub wymieniony w ciągu 30 dni od dostarczonej daty.
-Przedmioty muszą być nieużywane, nieuszkodzone i w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi oryginalnymi etykietami, upewnij się, że wszystkie artykuły w opakowaniu są nienaruszone! Jeśli nie, kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione opłaty i zwrot nie zostanie wydany.
Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej i wszelkie powiązane wydatki. W przypadku członków srebrnych, złotych i platynowych możesz kwalifikować się do naszego programu zwrotu kosztów wysyłki zwrotnej. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym centrum dla członków.

Zakup nie kwalifikuje się do zwrotu

- Końcowe przedmioty sprzedaży nie kwalifikują się do zwrotu ani wymiany.
- Musisz wysłać do nas wiadomość e-mail ze zdjęciem przedstawiającym problem / usterkę po przesłaniu żądania zwrotu / wymiany online.

Szybki zwrot:

Odeślij zakupiony produkt w oryginalnym opakowaniu z oryginalną etykietą z powrotem do naszego centrum zwrotów. W ciągu tygodnia dokonamy zwrotu pieniędzy na oryginalną metodę płatności.